Audyt SEO Kraków

Audyt pozycjonowania – kompleksowo i dokładnie!

Zastanawiają się Państwo, czy pozycjonowanie, które powierzyli innej firmie przynosi odpowiednie rezultaty? Płacą Państwo od kilku miesięcy ryczałt, ale nie widać efektów? Nie są Państwo pewni kondycji strony i jej autorytetu, a jednocześnie myślą poważnie o pozycjonowaniu witryny? Nasza firma chętnie sprawdzi dla Państwa czy wszystko co można było zrobić zostało wprowadzone, czy kod strony nie kryje żadnych błędów oraz czy firma, z którą nawiązaliście Państwo współpracę jest rzetelna w tym co robi.

Nasz audyt SEO polega na sporządzeniu wyczerpującego raportu na temat wszystkich elementów znajdujących się na stronie oraz na wskazaniu odnalezionych i naprawiony błędów. Dziki niemu nasi klienci mogą poznać niezależną opinię na temat opłacalności pozycjonowania danej witryny oraz działań dotychczasowych pozycjonerów. Doskonale wiemy, jak ważne są dla Państwa efekty, dlatego chętnie pomagamy w zrozumieniu, dlaczego jeszcze ich nie ma lub czy mają szansę się pojawić w najbliższej przyszłości.

Audyt strony - zalety

Audyt pozycjonowania przeprowadzony przez specjalistów posiadających gruntowną wiedzę na temat pozycjonowania daje Klientowi wiele korzyści, jak:

  • bezzwłoczna reakcja mająca uchronić domenę przed zafiltrowaniem lub dalszym spadkiem pozycji,
  • dokładna ocena na temat możliwości naprawy oraz przygotowania odpowiedniej metody działania w obrębie kodu strony oraz jej treści,
  • sprawdzenie mocy strony czy też rzetelności firmy, która obecnie odpowiada za obecność (lub nie) Państwa domeny w wynikach wyszukiwania Google.

System płatności za audyt SEO

Koszt audytu pozycjonowania wykonanego przez naszą firmę rozpoczyna się już od 1000 zł. Za tą cenę otrzymują Państwo szczegółowy raport na temat domeny wraz z wykazem błędów oraz usługą ich naprawy. Suma ta może być oczywiście wyższa, a wpływ na to mają:

  • - wymagania klienta (dokładność z jaką chce przeanalizować witrynę WWW),
  • - stopień rozbudowania strony,
  • - ilością pracy, jaką musimy włożyć w przygotowanie raportu z audytu strony.